Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Najbardziej problematyczna aktualizacja? Hotfixy już ruszyły! [Aktualizacja]
Aktualizacje

Najbardziej problematyczna aktualizacja? Hotfixy już ruszyły! [Aktualizacja]

Najnowsza aktualizacja generuje masę problemów

Aktualizacja wątku!

Kolejny hotfix, który powinien rozwiązać problemy po aktualizacji z dnia wczorajszego!


Aktualizacja czwartego miesiąca PUBG, która została wczoraj wprowadzona na serwery live, boryka się z masą problemów.

Wie o nich każdy, kto wczoraj zasiadł do gry. Niestety, tym razem nie udało się gładko wprowadzić tak dużej aktualizacji, a Playerunkown’s Battlegrounds jest niemal niegrywalny przez lagi, zwłaszcza w początkowej fazie gry, zaraz po skoku.


Odpalono już pierwsze hotfixy

Oficjalny Twitter huczy od wpisów, w których autorzy proszą o wyrozumiałość i ciągle informują o prowadzonych pracach nad zgłoszonymi bugami.

Wczorajszej nocy wypuszczono hotfix, który ma rozwiązać problemy z utratą FPS oraz kłopotami z dźwiękiem.

Dla przykładu, kolega ze squadu nie słyszał strzałów z mojej broni, stojąc przy mnie lub pojawiał się problem z dźwiękami pojazdów, które były niesłyszalne dla pasażerów.

Jednak najbardziej doskwierający problem, czyli lagowanie serwera, jest dużo bardziej złożony. I niestety, nie tylko w wymiarze uniemożliwiania rozgrywki graczom, ale również rozwiązania go przez deweloperów.

Na szczęście autorzy już wiedzą co powoduje te kłopoty, ale eliminacja tego problemu nie jest łatwa i musimy uzbroić się w cierpliwość. Cokolwiek to znaczy.


Okiem Nadzorcy

Autorzy wprowadzili ogromny update, który zmienia bardzo dużo, ale chyba zostawili sobie zbyt mało czasu, aby go przetestować. Zwłaszcza, że sami przesuwali datę startu PTS.

Cieszy natomiast fakt, że są bardzo otwarci na komunikację ze społecznością, co jest potwierdzeniem „dobrej zmiany”, którą zapowiadał Playerunkown.

Pozostaje nam jedynie bycie wyrozumiałym i cierpliwym, to w końcu ich gra i jeśli oni sobie nie poradzą z problemami, to kto?

zvr
Twoja reakcja