Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Najdroższe przedmioty w PUBG. Gracze wydają fortunę na wirtualną odzież!
News

Najdroższe przedmioty w PUBG. Gracze wydają fortunę na wirtualną odzież!

Najważniejszy jest desing…

Tak kiedyś zaczynała się zwrotka w pewnej piosence, która była ironicznym komentarzem do tego co się działo z polskim społeczeństwem, ale nie o tym.

Pamiętacie awanturę, dramę, koniec świata i wojnę domową, która wybuchła po tym, jak ogłoszono pierwsze zestawy skrzynek i płatnych kluczy w PUBG?

Okazuje się, że to było tylko czcze gadanie, ponieważ ceny poszczególnych przedmiotów, które wypadają ze skrzynek osiągają astronomiczne ceny na rynku Steam! Co tylko potwierdza poziom zainteresowania tymi przedmiotami!


Spódniczka mini w kolorze purpury!

Panie i Panowie, jedyna w swoim rodzaju spódniczka mini w kolorze purpury za jedyne 345 €! Kieckę można znaleźć w skrzyni Gamescom Invitational, która możemy za darmo kupić w grze, ale klucz kosztuje 2,5 dolara.

Spódniczka jest częścią setu, który został specjalnie przygotowany pod zbliżający się turniej, ponieważ część przychodów ze sprzedaży pozwoli na organizację Gamescom Invitational.

Urocza Pani z Patelnią, niemal jak Dama z Łasiczką, a po podsumowaniu kosztu wszystkich części kompletu, pewnie niedużo będzie się różnić cenowo 😉


Plisowana spódniczka mini

Jednak to nie wszystko, kolejnym przedmiotem, który króluje na liście jest niebieska, plisowana (omg! ja serio znam takie słowa) spódniczka mini, która jest przeznaczona dla mniej zamożnych klientów i kosztuje jedynie 310 €!

Ten przedmiot jest również częścią setu. Czyż nie uroczy? Pozostałe sety możecie zobaczyć tutaj!


Tylko dla wybrańców

Jako ciekawostkę podaję najdroższy obecnie przedmiot na rynku Steam, który związany jest z PUBG. To oczywiście wszystko związane z kultową postacią Playerunkown i jego ekwipunku. Warto dodać, że to już set dla kolekcjonerów, ponieważ skrzynie były powiązane z zamówieniami gry w pre-orderze, więc już ich nie dostaniemy.

  • Skrzynia dostępna jest już od 760 €
  • Bandana od 330 €
  • Płaszcz od 264 €


Okiem Nadzorcy

I to byłoby na tyle awantur, świętego gniewu, et cetera, et cetera. Stare powiedzonko mówi, że ludzie zrobią wszystko żeby się wyróżnić i to jest podstawa działania wszystkich sklepów w grach, jak rynek długi i szeroki.

Choć jest to dla mnie oczywista, oczywistość, to nadal nie mogę wyjść z podziwu, że istnieją ludzie, którzy są w stanie zapłacić krocie za kilka pixeli. Trudno odmówić uroku tym przedmiotom, ale czy byłbym gotów zapłacić za nie 3,2 tys. zł (skrzynia PU)? Nie. Nawet jeśli miałbym na zbyciu taką kwotę, ponieważ to wykracza poza granice zdowego rozsądku.

Co nie oznacza, że mam coś do ludzi, którzy tak robią. Ich pieniądze, ich decyzje. Co więcej, dzięki nim gra będzie cały czas się rozwijać. Sądząc po poziomie zainteresowania tymi przedmiotami, ekipa PUBG już wie, że nie było błędem przetestowanie tego rozwiązania na długo przed startem pełnej wersji. I choć ceny dalekie są od tych znanych z CS:GO, to świetnie prognozują poziom sprzedaży w dłuższym okresie.


Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja