Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Aktualizacja PUBG już w przyszłym tygodniu! Zapowiedź kluczowych zmian!
Aktualizacje

Aktualizacja PUBG już w przyszłym tygodniu! Zapowiedź kluczowych zmian!

Aktualizacje w PUBG

Odkąd zmieniono harmonogram wprowadzania aktualizacji, każda informacja jest na wagę złota. Ostatnio społeczność zmusiła deweloperów do przekazania newsów dotyczących tematyki prowadzonych prac, ale dziś mamy „bez bicia” oficjalną wrzutkę na twitterze, która zapowiada najnowszy update!


Co nowego?

Według lakonicznych wpisów na twitterze, deweloperzy przegotowują nową aktualizację, która wejdzie do gry już w przyszłym tygodniu. Co oznacza, że serwery testowe zostaną uruchomione na początku tygodnia, a samo ogrywanie aktualizacji zajmie minimum dwa dni.

Przejdźmy jednak do zapowiedzi kluczowych zmian!

  • Nowa broń
  • Nowe warunki pogodowe na mapie – mgła
  • Ranking dla trybu FPP!
  • Masa poprawek!


Okiem Nadzorcy

O nowej broni słyszeliśmy przy okazji wyduszenia informacji z autorów, czyli wymiany Tommy Gun, na coś, co bardziej licuje z klimatem gry.

Mgła ma klimat i ograniczoną widoczność, co utrudni życie wszystkim graczom, którzy „kutaszą” w krzakach i na dachach. Ciekaw jestem jak zostanie przyjęty nowy efekt pogodowy, ponieważ deszcz, który skutecznie organiczna dźwięki nie trafił w gusta graczy, choć dla mnie  ma mega atmosferę. Co widać po niepełnym obsadzeniu samolotu. Słowem, gracze widząc deszcz rezygnując z gry. Jak będzie z mgłą?

Ranking FPP miał się już pojawić jakiś czas temu, wraz ze startem nowego sezonu. Lepiej późno, niż później…

Poprawki. Temat rzeka, ale nie odkryję Ameryki, pisząc, że najważniejszym tematem nadal jest optymalizacja.

Pozostaje główne pytanie – kiedy zostaną wprowadzone nowe animacje postaci, czyli przeskoki, wspinaczka, etc?


Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja