Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Aktualizacja PUBG! Aktualizacje na serwerach testowych i patch notes na kolejny tydzień!
Aktualizacje

Aktualizacja PUBG! Aktualizacje na serwerach testowych i patch notes na kolejny tydzień!

Aktualizacja PUBG!

A to ci „niespodziewajka”! Miało już nie być żadnych aktualizacji, a tu nagle deweloperzy wyskakują z czymś takim! Super! Zatem przejdźmy do szczegółów!

Deweloperzy poinformowali, że:

  • planowane jest uruchomienie kilku rund testów przed odpaleniem wersji PC 1.0
  • okazało się jednak, że przed testami wprowadzony zostanie jeszcze jeden patch
  • na początku przyszłego tygodnia zostanie wprowadzony na serwery testowe, niebawem poznamy konkretną datę

Pierwsza fala testów: Wspinaczka i przeskakiwanie

Wspinaczka i przeskakiwanie obiektów jest chyba najbardziej wyczekiwanym rozwiązaniem w PUBG. Zgodnie z informacją od autorów, testy tego rozwiązania zostaną rozpoczęte na początku listopada.

Przeskakiwanie i wchodzenie na obiekty jest najważniejszym elementem w tym patchu i wymaga przynajmniej trzech dni ostrych testów. Dlatego deweloperzy zwracają się z prośbą do graczy, żeby pomogli testować to rozwiązanie. Niebawem pojawi się szczegółowy harmonogram. Ogólny zarys znajdziecie tutaj.,


Optymalizacja i poprawki

Autorzy dokładają wszelkich starań, aby oficjalny start gry odbył się z końcem tego roku. Planowane jest masowe usuwanie bugów, które na dziś znajdują się na serwerach live. Równolegle cały czas trwają prace nad optymalizacją.

Wszystkie wyżej omawiane zmiany będziemy mogli ograć na serwerach testowych, gdzie aktualizacje pojawią się przed oficjalnym startem.

Twórcy gry poinformowali również, że mogą wystąpić opóźnienia, albo zmiany w elementach, które zostaną dodane do serwerów testowych. Powodem jest ilość pracy, która wykonywana jest jednocześnie i wyzwanie przy ich implementacji do gry. Ponieważ środowisko testowe i serwery live to dwa zupełnie różne byty.

Dlatego, nie będzie już tygodniowych aktualizacji, bo wpłynęłoby to negatywnie na termin startu wersji oficjalnej. Stąd, wszystkie poprawki, aktualizacje i nowe treści zostaną zaimplementowane na serwery testowe w jednym momencie, a następnie całość zostanie przeniesiona na serwery live.


Lista zmian

Gameplay

  • zwiększono obrażenia niebieskiej strefy

Poprawki

  • rozwiązano problem, który powodował, że czasami pociski ignorowały pancerz

Zmiany niebieskiej strefy

Deweloperzy dostali całą masę zgłoszeń od społeczności w kwestii niebieskiej strefy. Dlatego, zdecydowano się na zwiększenie obrażeń od strefy, żeby podkręcić konfrontację w jej środku. Dzięki temu, będziemy mogli bardziej się skoncentrować na pojedynkach na krótkich dystansach, a nie jak do tej pory, na walce spoza strefy w mid i late game.


Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja