Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Aktualizacja PUBG! Droga do oficjalnego startu!
Aktualizacje

Aktualizacja PUBG! Droga do oficjalnego startu!

Aktualizacja PUBG

No to się w końcu dzieje naprawdę! Pojawiła się informacja o aktualizacji, której głównym tematem jest przygotowanie do oficjalnego starty Playerunkown’s Battlegrounds na PC w wersji 1.0 i na Xbox w wersji poglądowej na koniec tego roku!

Z wpisu wynika, że deweloperzy pracują dzień i noc, aby przygotować się do oficjalnego startu i wprowadzenia masy nowych treści, o których was informowaliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy!

Poza wyżej wymienionymi elementami, autorzy cały czas pracują nad optymalizacją i stabilizacją serwerów, które dały nam się ostatnio we znaki.


Droga do oficjalnego startu

W przypadku komputerów osobistych najważniejszymi elementem jest stabilność wersji 1.0 i tym się teraz zajmuje cały zespół. Dlatego, nie pojawią się żadne nowe aktualizacje, poza tym tygodniem. Pamiętajmy, że wprowadzenie przeskakiwania i wchodzenia na obiekty, będzie miało ogromny wpływ na grę i twórcy rezerwują sobie przynajmniej 4 tygodnie testów tego rozwiązania. Serwery testowe mają działać pełną parą i planowane są trzy tury testów w tym środowisku.


Harmonogram

  • Faza pierwsza – koncentracja na nowej funkcji przeskakiwania i wspinaczki
  • Faza druga – kolejne testy przeskakiwania i wspinaczki, oraz testowanie nowych treści
  • Faza trzecia – wszystkie nowe treści, w tym nowa mapa

Wszystkie nowe treści muszą być testowane przynajmniej przez 2 do 4 tygodni. Deweloperzy nie chcą zagrozić stabilności gry, dlatego zakładają tak długą fazę testową. Zatem, nie możemy się spodziewać nowych rozwiązań wcześniej, niż po oficjalnym starcie gry. 

W ramach środowiska testowego, będziemy mogli przetestować przeskakiwanie i wspinaczkę pod koniec października lub na początku listopada. Niebawem pojawi się dokładna rozpiska z terminami.


Start nowego sezonu

Cały czas trwają prace nad optymalizacją rankingów, zajęło to więcej czasu, niż planowano. Dlatego ponownie przełożono start nowego sezonu na 20 października 2017. Pod koniec tygodnia dowiemy się więcej na temat startu sezonu.


Lista zmian

W tym tygodniu zostanie wprowadzony mały patch do PUBG, który będzie ostatnim przed oficjalnym startem i rozpoczęciem faz testowych.

Serwery testowe będą aktywne już dziś (16.10) od 12.00. Jeśli wszystko będzie w porządku, to aktualizacja PUBG trafi na serwery live.

Gameplay

  • Zmniejszono poziom przedmiotów, które pojawiają się na wyspie startowej, żeby dopasować je do poziomu regionu mapy, w którym się znajduje. Słowem, były zbyt mocne jak na północno-wschodnia część wyspy.

Poprawki

  • Usunięto efekt podpalenia, który był widoczny w samolocie, gdy gracze byli ofiarami koktajlu Mołotowa w lobby.
  • Usunięto błąd, który powodował, że gracz jednocześnie trzymał główną broń i patelnię.
  • Usunięto błąd, który powodował, że w trybie obserwatora ikony UI były odwrócone

Link do oficjalnej informacji.

zvr
Twoja reakcja