Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Avangar zwycięzcami IEM Katowice 2018
News

Avangar zwycięzcami IEM Katowice 2018

Jesteśmy po emocjonującym turnieju, który odbył się na IEM Katowice 2018. Po emocjonujących zmaganiach europejskie Avangar zdobyło 1 miejsce!

A nie było to takie łatwe! Zespół tragicznie rozpoczął turniej – w pierwszym meczu zajęli ostatnie, 16 miejsce. Odkupili to w 2 i 6 rundzie, gdzie zdobyli kurczaka. Dość dobre występy przez resztę weekendu zapewniły im wygraną w ogólnej klasyfikacji.


Jednak po pierwszym dniu ze szczytu tabeli spoglądało zajmujące ostatecznie 2 miejsce amerykańskie OpTic. Avangar zrzuciło ich z tronu z hukiem. Po 15 grze Rosjanie mieli 412 punktów przewagi nad rywalami. Jednak w 16 odpadli pierwsi, a zachowali swoje laury tylko dzięki FaZe, które nie dało się OpTic.

Co ciekawe, najgorzej zaprezentowali się Azjaci z KSV oraz Sun Sister. Ostatni zespół z tego regionu, LDG, zdobył 10 miejsce. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że ponownie turniej został wygrany przez drużynę, która slota wywalczyła w kwalifikacjach.

Znamy europejskie zespoły, które wystąpią na IEM Katowice 2018!

Całość zobaczycie na oficjalnym kanale ESL_PUBG.

Nagrody trafiły w ręce następujących drużyn:

  • 1 miejsce ($ 25,000): AVANGAR (EU)

  • 2 miejsce ($ 12,000): OpTic Gaming (NA)

  • 3 miejsce ($ 8,000): Cloud9 (NA)

  • 4 miejsce ($ 5,000): FaZe Clan (EU)

Jeżeli ktoś nie do końca rozumie jak działają mecze i esport PUBG-a to już wyjaśniam: wszystkie zespoły (po 4 osoby) trafiają na mapę i tam zaczynają się zmagania o punkty. Zabójstwo zapewnia ich 10. Przyznawane są też zależnie od zdobytego miejsca – od 23 za 16, do 400 za 1. Zespół z największą ilością punktów na koniec turnieju zostawał zwycięzcą.

Poza tym klient esportowy ma kilka modyfikacji względem naszej wersji live. Chociażby strefa wolniej się zmniejsza, ale zadaje znacznie większe obrażenia.

*Dokładniej to 2 graczy pochodzi z Rosji, a 3 z Kazachstanu.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

 

zvr
Twoja reakcja