Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Banhammerem dostało ponad milion kont Playerunknown’s Battlegrounds
News

Banhammerem dostało ponad milion kont Playerunknown’s Battlegrounds

Dokładnie 1 044 000 kont zablokowanych przez system anty-cheat w PUBG. Liczby robią wrażenie, szczególnie że dotyczą jedynie stycznia 2018 roku!.

Taką informację podał profil BattleEye przez Twittera. Jak donoszą twórcy oprogramowania anty-cheat problem oszustów ma być coraz gorszy.

Społeczność od razu znalazła rozwiązanie. Pierwsze to bany na IP/adres karty sieciowej, czy w inny sposób, który utrudniłby powrót do gry po banie. Ten drugi to oczywiście blokada regionalna. Sam Playerunknow wspomniał, że 99% cheaterów pochodzi z Chin.

W następnym wchodzą jednak nowe zabezpieczenia, które mogą znacznie poprawić sytuację. Niestety, zablokują one wszelkie programy wpływające na pliki gry. Nie wiadomo, czy ostatecznie rozwiążą problem, gdyż jak mówią sami twórcy „walka z cheaterami to niekończąca się wojna”. Liczmy jednak, że szala zwycięstwa zostanie przechylona na stronę graczy.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja