Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Bariera 3 milionów aktywnych graczy została przekroczona!
News

Bariera 3 milionów aktywnych graczy została przekroczona!

PUBG zaliczył kolejny wielki krok. Przekroczono granicę 3 milionów aktywnych graczy na platformie Steam! To więcej niż ogólna sprzedaż wielu wysokobudżetowych tytułów

Od jakiegoś czasu oczekiwaliśmy przekroczenia kolejnej granicy aktywnych graczy PUBG-a. Twórcom trochę zajęło, by skupić pod swoim tytułem ponad 3 miliony fanów, grających w jednym czasie.

Konkretniej 3 037 471 – dokładnie tyle osób zagrywało się wczoraj w PUBG-a w jednym momencie na platformie Steam. Kolejne dwie pozycje, CS:GO oraz Dota2, nie mają nawet podejścia do tego battle royala. Daleko w tyle pozostaje również H1Z1, nad którym Playerunknown pracował przez jakiś czas, zanim nie odszedł i zajął się swoją grą. Daybreak Game Company musi sobie pluć w brodę

Jak widać, negatywne recenzje nijak nie mają odzwierciedlenia w wynikach, a pozostaje również kwestia wersji na Xbox One. Przy okazji przypominam, że liczba zbanowanych kont też liczona jest w milionach!

 

Sama produkcja po premierze 1.0 zaliczyła mały kryzys przez błędy techniczne, ale te są regularnie naprawiane.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja