Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Bronie i pojazdy dostępne tylko na Miramar
News

Bronie i pojazdy dostępne tylko na Miramar

Wiemy już jakie nowe ciekawe bronie znajdą swoje miejsce wyłącznie na mapie Miramar. Raczej nie będziecie tęsknić za starym, dobrymi znajomymi!

Miramar, znana Wam jako „pustynia” lub „pustynna mapa” dostanie zawartość ekskluzywną, dostępną tylko w tym suchym i niegościnnym klimacie.

Przede wszystkim broń, a z tej wyróżnia się Winchester 1894. Broń klasyczna, znana z westernów. Podobnie jak w przypadku Obrzyna nie wiemy o nim za dużo.

 

Natomiast rąbka tajemnicy uchylono przy rewolwerze Rhino 45.  Zastąpi on R1895, ale będzie się różnił od swojego kuzyna. Przede wszystkim nic nie stanie na przeszkodzie, by zamontować do niego celownik laserowy lub użyć wspomagania ładowania, co pozwoli błyskawicznie uzupełnić wszystkie 6 komór. Oczywiście mamy do czynienia z bronią sześciostrzałową, ale o tym chyba wiecie. Używana przez niego amunicja to .45 ACP

No i dochodzą jeszcze pojazdy. O ile mówiliśmy o autkach, tak na Miramar, jak i zresztą Erangel pojawi się nowy sposób na pokonywanie dużych odległości przez wzburzone fale. Aquarail to nowa motorówka, ujawniona przez twórców na twitterze.

Źródło informacji o R45

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja