Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Chińska wersja PUBG coraz bliżej! Ma już ponad 10 milionów chętnych graczy
News

Chińska wersja PUBG coraz bliżej! Ma już ponad 10 milionów chętnych graczy

... a dokładniej 10 201 982 kandydatów.

Co nie mówić o chińskiej społeczności PUBG, jest tak liczna, że nawet ułamek negatywnie zachowujących się graczy z tego regionu gwarantuje przynajmniej jednego cheatera na mecz. Dlatego trudno się dziwić niektórym, skąd tak negatywne opinie o niej.

Co prawda twórcy robią co mogą w sprawie oszustów, a i rządowi kraju środka nie jest na rękę korzystanie z VPN przez obywateli, by grać na zachodnich (oraz innych) serwerach. Z drugiej strony sam PUBG „przeczy wartościom socjalistycznym”, co jest tam nie do pomyślenia. Dlatego nie ma oficjalnej wersji gry z tego regionu. Jeszcze!

Prawa do wydawania tam króla battle royal zyskał gigant Tencet, którego pracownik ujawnił ile osób wstępnie zarejestrowało się do chińskiej wersji PUBG. Daniel Ahmad, bo tak nazywa się jegomość, opublikował na swoim Twitterze poniższy wpis.

Warto dodać, że obecnie PUBG ma mieć około 30 milionów graczy, nawet po ostatnich banach, które przyczyniły się do znacznego uszczuplenia grona odbiorców. W tym samym czasie aż 10 milionów chińczyków zadeklarowało, że chętnie pogra na serwerach znad Żółtej Rzeki.

Oceńcie to jak chcecie. Dopóki ktoś mnie nie wyzywa lub nie oszukuje nie mam do niego nic, więc znaczna część kolegów z Azji naprawdę nie przeszkadza mi. Za to toksyczny odłam powinien być zamknięty według mnie na własnych, specjalnych serwerach, dedykowanych dla tego typu ludzi, podobnie jak wszyscy gracze nieumiejący się zachować.

Przy okazji Daniel Ahmad promuje dwie produkcje mobilne do PUBG-a: PUBG: Army Attack oraz PUBG: Exhilarating Battlefield. Ten drugi został wydany w Chinach i możecie spróbować w niego zagrać lub obejrzeć gameplay. Sam Tencent pracuje teraz także nad Europa, czyli konkurencją dla Playerunknown’s Battlegrounds.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja