Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Dostaniemy nowe kowbojskie bronie!
News

Dostaniemy nowe kowbojskie bronie!

Wykopano nowe bronie, które prawdopodobnie zobaczymy w grze. Wśród nich znajdziemy niezwykłą perełkę, legendarneg Winchestera!

Nowe bronie, w tym Winchester 1894

Na serwerze testowym znaleziono kolejne świeżynki, a konkretniej bronie, nawiązujące do dzikiego zachodu. Więcej info o tym, co wykopano, znajdziecie tutaj.

 

 

Dzisiaj możemy odrobinę zaktualizować tę kolekcję  powyższe fanty. Poza pistoletem na flary, rewolwerem Rhino i dubeltówką spodziewamy się legendarnego karabinu Winchester 1894. Możliwe, że dostaniemy też amunicję Magnum .44. Użytkownicy oficjalnego forum skomentowali to tymi filmikami.

Trzeba przyznać, że wkomponuje się to w klimat  przede wszystkim Pustyni. Niektórzy mówią nawet, że Winchester będzie dostępny tylko tam. Skoro mamy już Kar98, to po co nam nowy, podobny karabin, który niewykluczone, że okaże się słabszy?

Źródło

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja