Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Dostaniemy zwrot nieprzyznanych BP
News

Dostaniemy zwrot nieprzyznanych BP

Nie dostaliście swoich należnych, zarobionych punktów BP zaraz po aktualizacji 1.0? Nie martwcie się, twórcy oddadzą Wam co Wasze!

Jak wiecie, aktualizacja 1.0, która miała miejsce pod koniec grudnia, spowodowała masę bugów. O ile kilka aktualizacji, z których wyróżnia się najnowsza, naprawiały problemy, tak kilka usterek ma bardziej długotrwałe skutki.

Przede wszystkim wielu graczy nie dostało nagród BP z dziesiątek meczy. Dopiero 27 grudnia ten bug został naprawiony, czyli aż tydzień po oficjalnej premierze. W tym czasie można było zagrać naprawdę sporą ilość meczów.

Na szczęście twórcy zadbali o rekompensatę. Każdy dostanie swoje brakujące punkty, jeżeli zaloguje się i przyjmie walutę przed 9 lutym. Czasami jednak punkty mogą nie zostać dodane od razu.

Na pewno BP przydadzą się do otwierania nowych skrzynek!

Źródło

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja