Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Europa – nowy Battle Royale z destrukcją obiektów od Tencent
News

Europa – nowy Battle Royale z destrukcją obiektów od Tencent

Azjatycki gigant Tencent Games ostatnio pozyskał prawa do dystrybucji PUBG w Chinach. Nie przeszkadza mu to jednak w tworzeniu własnej produkcji z gatunku Battle Royale – Europa.

Europa, czyli PUBG z możliwością niszczenia obiektów

Z tego, co udało nam się już dowiedzieć o tym tytule, wiemy że będzie darmową grą Battle Royale, w której oprócz zwykłej eliminacji wroga, możliwe będzie niszczenie drzew, murów, budynków i innych obiektów podczas rozgrywki. Oprócz samego niszczenia owych elementów, będziemy mogli je wykorzystać do utrudnienia gry naszym przeciwnikom. Drugą znaną nam innowacją w Europa będzie zmieniająca się w trakcie potyczki pogada, co z pewnością doda uroku i niezwykłego klimatu samej rozgrywce.


Pierwszy trailer odkrywający grę

Co prawda, twórcy nie określają swojego produktu jako produkcja z gatunku Battle Royale, jednak zarówno opis na platformie Steam, jak i trailer, który jeden z analityków udostępnił na Twitterze są jednoznaczne.


Tencent Games wygra z Bluehole Studios?

Po nieudanych negocjacjach w sprawie absorpcji Bluehole Studios przez Tencent Games, azjatycki gigant zapowiada własny tytuł, który wydaje się być w przyszłości ogromną konkurencją dla PUBG. W końcu na dobrą sprawę, będzie to typowy Battle Royale (jak PUBG) z kilkoma innowacjami, o których twórcy gry roku publicznie nawet nie rozmyślali. Czy możliwym będzie, że Europa osiągnie podobny sukces, lub nawet przerośnie PUBG? Nie zapominajmy, że Tencent Games to największy wydawca gier na świecie.

zvr
Twoja reakcja