Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Hackerzy w PUBG? Czy BattleEye daje radę?
News

Hackerzy w PUBG? Czy BattleEye daje radę?

Hackerzy w PUBG to narastający problem!

Pamiętacie nasz ostatni wpis dotyczący BattleEye’a? Hackerzy w PUBG nie próżnują i każdego dnia starają się uprzykrzać nam życie. Co więcej, problem cały czas narasta, a na reddicie możemy przeczytać masę wpisów o oszustach, którzy zrujnowali rozgrywkę.

Najciekawsze jest to, że poza najpopularniejszymi cheatami jak Aimbot, czy wallhack – dołączają coraz to bardziej wyrafinowane sposoby oszukiwania w PUBG, jak na przykład speedhack.

Jest bardzo wiele przykładów wspomagaczy, które cały czas pojawiają się w grze. Jednak najważniejsze jest to, że w walce z tego typu graczami nie jesteśmy zupełnie bezbronni. BattleEye podał na Twitterze ciekawe statystyki.

Od samego początku zostało zbanowanych 322 tys. cheatujących użytkowników Playerunknown’s Battlegrounds! Jest to wartość dwa razy większa niż ta, którą podał PlayerUnknows miesiąc temu na swoim twitterze.

Codziennie banowanych jest od 6 do 13 tys. użytkowników, którzy starają się łamać zasady. W ciągu 24 godzin banuje się nawet do 20 tys. graczy, z czego większość pochodzi z Chin.

Biorąc pod uwagę to, że dziennie do gry dołącza około 160 tys. użytkowników, to 20 tys. oszustów wydaje się być całkiem sporym odsetkiem graczy, którzy próbują łamać zasady w grze.

Co sądzicie o tym problemie? Spotkaliście jakiegoś hackera ostatnio? Dajcie znać w komentarzach!

zvr
Twoja reakcja