Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Jak najszybciej zbierać przedmioty z ziemi do plecaka
Poradniki

Jak najszybciej zbierać przedmioty z ziemi do plecaka

Po lądowaniu w szkole czy innych zatłoczonych miejscach, każda sekunda decyduje o życiu lub śmierci. Zobaczcie jak zyskać cenny czas przy zbieraniu ekwipunku.

I od razu proszę weteranów o wyrozumiałość. Wpis jest krótki i poświęcony dla nowych/casualowych graczy, którzy jeszcze nie mogą pochwalić się okazałą kolekcją kurczaków.

Szybki i uniwersalny sposób

Chociaż wydaje mi się to szokujące, że nie każdy zdaje sobie z tego, najbardziej uniwersalna metoda to klikanie prawym przyciskiem myszy na przedmioty. Wtedy z miejsca pojawią się one w naszym plecaku.

Najszybszy sposób na podniesienie fantów

Istnieje także mniej popularny sposób, działający tylko pod dwoma warunkami – zbieracie wiele rzeczy i umiecie szybko przewijać myszką. Przydatna będzie przy tym dobra myszka oraz podkładka.

Jest on bardzo prosty – łączymy funkcje lewego i prawego przycisku myszy – naciskamy jeden przedmioty PPM, a drugi od razu przenosimy LPM. Dzięki temu bierzemy praktycznie dwie rzeczy na raz.

Warto pamiętać o tym, bo w pierwszych minutach to często przesądza o Waszym życiu i śmierci.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

 

zvr
Twoja reakcja