Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Jeden z najpopularniejszych streamerów PUBG-a ogłasza przerwę w działalności
News

Jeden z najpopularniejszych streamerów PUBG-a ogłasza przerwę w działalności

DrDisRespect, jeden z najpopularniejszych streamerów, który wybił się na PUBG-u ogłasza zwieszenie działalności w celu poświęcenia czasu rodzinie

Popularny streamer zawiesza działalność

DrDisRespect, znany i lubiany streamer, tworzący niesamowite show to zdecydowanie znana postać. Jego kanał na Twitchu obserwuje ponad 1,4 miliona osób, co dało mu 16 pozycję w rankingu popularności tej platformy. Wcześniej zajmował się Youtubem. Pracował też w Sledgehammer Games jako CM, a także twórca map. Jego dziełem jest kilka plansz w między innymi Call of Duty: Advanced Warfare.

Obecnie jednak zajmuje się audycjami na żywo, a szczególnie PUBG-u, na którym się wybił. Podczas The Games Award został okrzyknięty najlepszym Streamerem. Dorobił się też pięknej rodziny: żony i dziecka. Wspaniałe, prawda?

Oglądaj Gold Medallions || @DrDisRespect od użytkownika DrDisRespectLIVE na www.twitch.tv
Na swoim streamie ogłasił zawieszenie działalności. Przeprasza też fanów oraz sponsorów mówiąc „Popełniłem wiele błędów, ale nie jestem taki. To nie jest to, co sobą reprezentuję”. Nie wiadomo niestety, kiedy powróci. Na pewno będzie nam brakować jego występów.

W internecie można też znaleźć plotki, jakoby wszystko miało być przedstawieniem pod publikę. Jednak chińska korporacja NetEase ogłosiła, że zwalniają w związku z tym jeden slot w ich evencie „Hunt the Streamer”, a osobę, która go zastąpi, zaprezentują w najbliższym czasie. Nadaje to autentyczności całemu wydarzeniu.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja