Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Kolejny gameplay z mobilnego PlayerUnknown’s Battlegrounds : Army Assault Mobile
News

Kolejny gameplay z mobilnego PlayerUnknown’s Battlegrounds : Army Assault Mobile

Mamy nowy gameplay z mobilnego PlayerUnknown's Battlegrounds : Army Assault Mobile, czyli oficjalnego PUBG-a na telefon od Tencent.

Firma Tencent, ten gigant na chińskim rynku, który miejmy nadzieję zajmie się problemami, jakie stwarza część tamtejszej społeczności PUBG, opublikowała gameplay z PlayerUnknown’s Battlegrounds : Army Assault Mobile.

Produkcja ta ma trafić na telefony, jako oficjalny, mobilny PUBG. Zajmuje się nią wspomniany Tencent, wydawca PUBG-a w PRC. Próbkę tego, co znajdzie się na smartfonach możecie zobaczyć tutaj lub na filmiku poniżej.

Trzeba jednak przyznać, że tym razem twórcy się nie popisali. Przez prawie połowę wideo oglądamy loga oraz spadanie ze spadochronem, a potem kilka scen akcji. W tym strzelanie w tyłek oponenta.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja