Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Konkurs graficzny od PUBG24 i SteelSeries! Do wygrania mysz esportowa i brandowane podkładki!
News

Konkurs graficzny od PUBG24 i SteelSeries! Do wygrania mysz esportowa i brandowane podkładki!

Jesteście złaknieni nowych fantów i kurczaków? "Winner, winner chicken dinner", ale tylko dla najlepszych artystów! którzy stworzą fanarty związane z PUBG

Konkurs PUBG24 i SteelSeries

Z okazji zapowiedzi przez SteelSeries nowych produktów z serii PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS mamy dla Was kolejny już konkurs! Do wygrania są brandowane podkładki PUBG QcK+ od redakcji PUBG24.pl i SteelSeries, po których myszka śmiga jak szalona. Do tego twórcy najlepszej pracy wpadnie dodatkowo myszka SteelSeries Rivial 310! Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

ZADANIE: Stwórz własny fanart z PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Ujawniono nowe produkty SteelSeries z brandem PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Zasady

 1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby zamieszkałe na terenie Polski.
 2. By zapisać się do konkursu trzeba wysłać autorską pracę graficzną w formacie JPG lub PNG na adres: [email protected] do 22 września 2018 roku.
  • W mailu muszą zostać zamieszczone pseudonim oraz zgoda na udostępnienie grafiki i pseudonimu: Wyrażam zgodę na udostępnienie mojej grafiki oraz pseudonimu na portalu PUBG24.pl oraz w należących do portalu mediach społecznościowych. 
 3. Grafika musi być w 100% przygotowana przez autora – od pomysłu po wykonanie oraz oznaczona znakiem wodnym z podpisem autora. Wszystkie plagiaty, kradzież grafik czy kopie zostaną zdyskwalifikowane.
 4. Art musi bezpośrednio odnosić się do PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.
 5. Praca nie może być wulgarna, ani zawierać treści nieodpowiednich dla społeczeństwa lub obrażających jakąkolwiek grupę ludzi. (Wyjątkiem są nooby i cheaterzy  ;) – przyp. red.).
 6. Praca musi przestrzegać powyższych wytycznych. Poza tym może mieć dowolną formę i zostać wykonana dowolną techniką.
 7. Zwycięzców wybierze redakcja PUBG24.pl. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 września 2018 roku. Wcześniej jednak skontaktujemy się z nimi droga mailową.
 8. Wszystkie prace konkursowe zostaną opublikowane na portalu PUBG24.pl

Praca może mieć dowolną formę i zostać wykonana dowolną techniką! Nie bójcie się stworzyć czegoś szalonego i wysłać nam! Do wygrania świetne nagrody!

Nagrody

 • Zwycięzca:  Podkładka SteelSeries PUBG QcK+ oraz mysz SteelSeries Rivial 310 (bez brandu PUBG – te będą dopiero w październiku).
 • Wyróżnienia (2 osoby): Podkładka SteelSeries PUBG QcK+

Czas trwania konkursu

 • Termin zgłaszania prac: 21 września 2018 roku do godziny 23.59.
 • Ogłoszenie zwycięzcy: 22 września 2018 roku.

O nagrodzie

To pierwszy produkt SteelSeries z brandem PUBG. Znaną z gry grafikę umieszczono na specjalne zaprojektowanej materiałowej podkładce o wymiarach 450x400x4 mm. Dzięki antypoślizgowej, gumowej podstawie, QcK+ PUBG pozostanie na miejscu, nawet podczas najbardziej intensywnych rozgrywek. Podkładkę QcK+ PUBG znajdziecie w sklepie internetowym SteelSeries w cenie 24.99 €.

Natomiast mysz Rivial 310 to nowy wymiar peryferiów esportowych. Mysz z sensorem 12,000 CPI i 350 IPS  zapewnia największą szybkość i dokładność! Pozwala wkroczyć na nowy poziom w grach FPS, RTS, MOBA czy Battle Royale! Już żaden przeciwnik nie będzie Wam straszny, kiedy w Waszych rękach będzie ta mysz!

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja