Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Koreański celebryta został profesjonalnym graczem PUBG
News

Koreański celebryta został profesjonalnym graczem PUBG

Popularny koreański celebryta postanowił zostać esportowcem. Jest to Jung Joon Young i ma przed sobą wielkie możliwości jako zawodnik dywizji PUBG

Zna ktoś z Was koreańskiego celebrytę Jung Joon Younga? Co prawda na zachodzie (a tym bardziej w Polsce) nie zdobył serc widowni, jednak może pochwalić się występami w „naszej” części świata. Za to w Korei nie brakuje go w telewizji, radiu, a nawet na Youtbue, jako wokalista zespołu Drug Restaurant.

Co ma wspólnego z PUBG-iem? Otóż do swojego portfolio może dopisać „profesjonalny gracz”. Dołączył on do  Kongdoo Company, organizacji założonej przez zasłużonego gracza Starcrafta 2  Hong “YellOw” Jin Hoa. Będzie ją reprezentował jako zawodnik dywizji Playerunknown’s Battlegrounds.

Sama organizacja była pod wrażeniem jego umiejętności, a sam Jung Joon-Young doskonale zdaje sobie sprawę z różnić, między graniem rekreacyjnym, a profesjonalnym.

Na pewno słuchanie jego wywiadów będzie przyjemne. Trzeba przyznać, że ma kawał głosu.

Ruszają kwalifikacje na IEM Katowice 2018

To kolejna dobra wiadomość dla esportu PUBG-a. Angażują się w niego nie tylko znane organizacje, takie jak SK T1 czy ESL, ale także gwiazdy.

Źródło: Kotaku

zvr
Twoja reakcja