Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Miramar nową mapą w PUBG!
News

Miramar nową mapą w PUBG!

W końcu! Twórcy gry podzielili się z nami oficjalnymi informacjami odnośnie pustynnej mapy Miramar, która będzie dostępna w wersji gry 1.0!


W końcu możemy zdradzić Wam nazwę nowej mapy i kilka szczegółów związanych z miejscami, które na niej znajdziecie. Gdy zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej mapy, postanowiliśmy że będzie ona zupełnie inna niż Erangel. Uznaliśmy, że idealnym przeciwieństwem dla zarośniętych terenów i lasów będzie surowa i bezlitosna pustynia. Unikatowy teren i gęste obszary miejskie odsłonią całkiem nowe doświadczenie Battle Royale, w którym stare strategie mogą się zupełnie nie sprawdzić i trzeba będzie pomyśleć nad nowymi taktykami. Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, ponieważ już niedługo sami będziecie mogli tego doświadczyć i poznać Miramar.

Postanowiliśmy jednak napisać kilka słów o ważniejszych miejscach i miastach. Zobaczcie sami.

To nie są jedyne miejsca warte uwagi. Resztę musicie sami odkryć. Miramar będzie dostępny podczas finalnego testu przed oficjalną premierą wersji 1.0. Zachęcamy do nagrania najciekawszych momentów z pobytu na nowej mapie.

Los Leones

Największe miasto w regionie, w którym można znaleźć wielkie sklepy, panoramę wypełnioną nowymi budynkami oraz wspaniałe centrum miasta w odcieniach złotego koloru. Jest to świetne miejsce do znalezienia punktów obserwacyjnych na wielu placach budowy, oraz zdobycia odpowiedniego sprzętu w ogromnych, opuszczonych,  komercyjnych obiektach.

El Pozo

Miasto znane z ogromnych dzielnic o charakterze przemysłowym i rozrywkowym. Gracze mogą zmierzyć się w walce z innymi na Arenie Luchador. Spróbować swych sił na motocyklach w the death bowl lub polować na przeciwników w ruinach od dawna już nieczynnych fabryk tekstylnych.

Monte Nuevo

Monte Nuevo to obraz miasta oblężonego. Rozpadające się mury zbudowane w celu obrony jego mieszkańców, teraz dają graczom wystarczającą osłonę, dzięki której mogą spokojnie odkrywać dobrze zaopatrzony teren.

Valle del Mar

Kolorowe miasteczko nad oceanem, które podzielone jest mostem De Toro. Na zachód od mostu znaleźć można interesującą szkołę. Natomiast na wschodzie znajduje się piękny kościół. Most jest najważniejszym miejscem w tym rejonie, ponieważ jego kontrola może okazać się bardzo przydatna, gdyż jest to jedyna bezpośrednia droga pomiędzy wyspą, a lądem.       

La Cobreria

Poznajcie stolicę transportu w Miramar. Jej najbardziej charakterystyczną cechą jest olbrzymie torowisko, które może okazać się idealnym miejscem do polowania na przeciwników pośród wpół zakopanych ładunków, dawno już martwego przemysłu. Warto zdobyć broń w szkołach i kampusach, zanim pomyślicie o zajęciu tego terenu.

San Martin

San Martin znajduje się na zachód od Hacienda Del Patrón. Punkty kontrolne zmieniły to spokojne kiedyś miejsce w strefę działań wojskowych. Podejście do miasta jest otwarte z obu stron, dlatego warto przeprowadzić zwiad przed atakiem miasta. 

Pecado

Kiedyś to miejsce przyciągało turystów największym kasynem w regionie. Dziś Pecado zwabia ludzi cennymi łupami, które można tu zdobyć. Agresywni gracze mogą od razu ograbić Kasyno i Arenę. Dla tych drugich mamy czteropiętrowe hotele pomiędzy nimi.

Chumacera

Cenne niegdyś miejsce dla kwitnącego przemysłu tekstylnego na Miramar.  Dawno opuszczone fabryki wychodzą na główną drogę z budynkami mieszkalnymi i komercyjnymi. Wysokie zabudowanie sprawia,  że miasto jest bardzo ekscytującym miejscem do zdobywania łupów. Wysokie ryzyko, duże szanse i lepsza zabawa!

zvr
Twoja reakcja