Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Miramar w PUBG na Xbox One pojawi się już w maju
News

Miramar w PUBG na Xbox One pojawi się już w maju

Podczas PAX East w Bostonie ujawniono, że konsolowcy z Xbox One i Xbox One S dostaną Miramar już za miesiąc - w maju! Będzie grane!

Dopiero dostaliśmy informacje o testach pustynnej mapy na konsoli Microsoftu, a dzisiaj już możemy pochwalić się przybliżoną datą premiery tego suchego pola bitwy  – maj 2018.

Przypominam, że sama plansza jest wewnętrznie testowana. W ciągu najbliższych dni/tygodni wszyscy posiadacze PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS na Xboxy otrzymają dostęp do klienta PST, gdzie będą mogli przedpremierowo sprawdzić Miramar, by wysłać feedback.

Na więcej informacji musimy niestety jeszcze poczekać.

Dla niewtajemniczonych – PUBG na Xbox jest „opóźniony względem PC o 6 miesięcy”, dlatego dopiero czekamy na pustynię, nie mówiąc już o Savage. Chociaż pojawiły się głosy, żeby wrzucić najpierw tropikalną wyspę, a dopiero potem Miramar.

Mimo to twórcy starają się grę na bieżąco rozwijać – 12 (duża) aktualizacja zostanie wydana w tym tygodniu. Cały plan na wiosnę dla konsolowej wersji hitu znajdziecie tutaj. Od razu też mówię – nie ma co narzekać na pustynię, jak to wiele osób ma w zwyczaju.

Ze względu na inne sterowanie na Xbox One częściej dochodzi do walk na bliski dystans, więc camperzy i snajperzy polujący na bezbronne ofiary przebiegające przez otwarte tereny nie muszą być taką solą w oku. Wiele osób twierdzi, że Miramar będzie znacznie lepsze na maszynce Microsoftu, niż PC.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja