Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Mobilny PUBG jest już w wersji angielskiej. Można grać!
News

Mobilny PUBG jest już w wersji angielskiej. Można grać!

PUBG Mobile już pojawił się na zachodzi w sklepie Play! Co prawda teoretycznie w Polsce jeszcze nie został udostępniony do testów, jednak są sposoby, by w niego zagrać.

Po pierwsze zacznijmy od tego, że mowa o po prostu PUBG Mobile – dokładną kopię wersji PC (to co widzieliśmy w PUBG: Exhilarating Battlefield). Grę można ściągnąć z aplikacji Google Play w Kanadzie i kilku innych państwach. Wkrótce będzie oficjalnie w naszym kraju.

Teraz jednak można już ściągnąć i bawić się. Wystarczy pobrać pliki z tego miejsca, a następnie aplikację XAPK, by naszego Battle Royale zainstalować. Wtedy nic nie powinno Wam przeszkodzić w dobrej zabawie.

No, może Wasz telefon, a raczej niezgodność z grą. Po pierwsze powyższy sposób działa tylko na systemach Android. Po drugie wymagania gry nie są najmniejsze:

Zalecane wymagania sprzętowe PUBG MOBILE: Android 5.1.1 or nowszy oraz przynajmniej 2 GB RAM.
Obecna wersja działa z 500+ urządzeniami Android REDMI NOTE4, REDMI NOTE3, SAMSUNG GALAXY J7, OPPO A37F, OPPO A37FW INTERNATIONAL, REDMI 3S, VIVO Y53, SAMSUNG GALAXY S6, SAMSUNG GALAXY S7, LG GOOGLE NEXUS 4, SONY XPERIA E5, etc.

Tak czy siak polecam spróbować zagrać, nawet na niskich ustawieniach graficznych.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja