Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG na telefon nadchodzi znad Żółtej Rzeki
News

PUBG na telefon nadchodzi znad Żółtej Rzeki

Chiński tytan rynku chce przenieść PUBG na telefon, po zakupie praw do wydawania gry w państwie środka. Co z tego wyjdzie?

PUBG na telefon? Chińczycy biorą się za to!

Jak podaje Dotesports (korzystając z chińskiego tech.qq.com jako źródła, jednak ze względu na „krzaczki” dajemy link do anglojęzycznego portalu) Tencent zamierza wydać Playerunknown’s Battlegrounds w wersji na urządzenia mobilne. Właściciele League of Legends mogą to zrobić, po niedawnym zakupie praw do wydawania PUBG-a na terenie państwa środka Data premiery? Blizzardowskie „soon”.

Taki obrót spraw nie powinien nikogo dziwić. W końcu Tencent w dużej części opiera swój sukces (przychody większe niż kilku olbrzymów pokroju Blizzarda czy Ubisoftu razem wzięte) właśnie na grach na smartfony czy tablety. Nawet LoL-a wrzucili na telefony pod nazwą „Arena of Valor”. Dlatego powinniśmy uwierzyć, że dobrze dokonają dobrej konwersji, a strzelanie poprzez mizianie ekranu będzie co najmniej przyjemne.

Twórcy tego zajmą się PUBG-iem na telefon. Możemy im zaufać? O Europa dowiecie się więcej z linku umieszczonego w następnym akapicie.

Projekt na pewno pojawi się w Chinach, ale co z zachodem? Nie wiadomo. Zdecydowanie ciekawi podejście Tencentu, które w między czasie pracuje nad „Europa”, czyli notabene konkurencją dla PUBG-a.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja