Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Nadchodzą skórki PGI! Jak je zdobyć?
News

Nadchodzą skórki PGI! Jak je zdobyć?

Skórki PGI

PGI 2018 jest już bardzo blisko i właśnie z tej okazji pojawią się w grze nowe sety ciuchów. Przedstawimy wam wszystkie nowości, które jak się okazuje potwierdzają nasze wcześniejsze doniesienia!


Wasteland Set

Ten zestaw jest przeznaczony tylko dla tych, którzy osobiście będą brali udział w PGI 2018 w Berlinie – pisaliśmy o tym, tutaj! Po 30 dniach od PGI set trafi na rynek. Ważną informacją jest to, że ten zestaw możemy zgarnąć tylko w jeden sposób, co oznacza, że wartość Wasteland Set będzie ogromna. Czy to czas na spekulacje i inwestycje?


Sporty Set

Sporty Set jest zdecydowanie łatwiejszy do zgarnięcia. Wystarczy, że będziecie logować się do gry podczas PGI i dzięki temu możecie odblokować cały komplet. Sporty Set będzie dostępny od 25.07 (od 17:00) – do 30.07 (do 17:00). Ten zestaw nie będzie mógł być sprzedawany na rynku.


Title Set

Title Set będzie do zdobycia za pomocą giveawayów, które będą dostępne na kanałach partnerów PUBG, na kanałach społecznościowych PUBG i portalach. Dlatego pilnujcie swoich ulubionych streamerów, ponieważ to właśnie tam będzie można zgarnąć title set. Komplet również nie będzie mógł być sprzedawany na rynku.


Ringside Set

Ringside set będzie dostępny na oficjalnych kanałach PUBG – Twitter, Facebook, Reddit, Forum. Pilnujcie oficjalnych kanałów wydawcy, żeby mieć szansę na zgarnięcie tego kompletu!

zvr
Twoja reakcja