Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Nadchodzą wielkie zmiany w broniach, akcesoriach i hełmie poziomu 3
News

Nadchodzą wielkie zmiany w broniach, akcesoriach i hełmie poziomu 3

Twórcy PLAYERUKNOWN'S BATTLEGROUNDS szykują nowe, ogromne zmiany w broniach oraz akcesoriach. Znacznie rzadziej znajdziemy także hełm poziomu 3!

Witajcie Gracze!

Na podstawie Waszych opinii, przygotowujemy się do wprowadzeniu szeregu zmian w bilansie broni i dodatkach do nich. Pojawią się one już wkrótce.

Dokładne dane oraz cyferki damy przy opisie aktualizacji, ale dzisiaj chcemy ujawnić rąbka tajemnicy i wyjaśnić nasze cele.

Zgodnie z naszymi badaniami w większości sytuacji używa się tylko kilku określonych rodzajów broni (karabinów szturmowych). Uważamy, że wybór broni, której należy użyć, powinien opierać się na osobistych preferencjach i skuteczności w danej sytuacji, a nie tylko „która broń jest najsilniejsza”. Naszym celem jest, aby nikt nie czuł się obiektywnie lepiej niż inni.

Oprócz zmiany balansu broni zamierzamy dokonać pewnych modyfikacji w akcesoriach broni. Ponownie celem jest dostarczenie większej ilości dodatków, abyś każdy mógł wybrać taki, który najlepiej pasuje do sytuacji w walce (zamiast jednego „najlepszego” ).

Na koniec spodziewamy się pewnych zmian w hełmie poziomu trzeciego. Jest to element zmieniający grę, który może wpłynąć na wynik meczu – w zasadzie daje dodatkowe życie w sytuacjach, w których strzał w głowę mógłby cię zabić. Nie chcemy, aby szczęście samo decydowało, kto dostaje takie przedmioty, więc usuwamy je z normalnych spawnu. Po aktualizacji hełmy znajdziecie tylko w air dropach.

Najpierw przetestujemy to wszystko na serwerach testowych. Po raz pierwszy działamy z tak obszerną łatką balansu. W planach jest ciągłe dostrajanie każdej broni przez następne miesiący, więc potrzebujemy Waszej pomocy (i wszystkich Waszych szczerych opinii), aby wszystko udoskonalić.

Gdy będziemy gotowi, aby wprowadzić te zmiany na serwerach live, uwzględnimy wszystkie szczegóły w opisie aktualizacji.


Oryginał: https://steamcommunity.com/app/578080/allnews/

Tłumaczenie: PUBG24.pl

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja