Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Nawet najdroższe gwiazdy footballu grają w PUBG-a!
News

Nawet najdroższe gwiazdy footballu grają w PUBG-a!

PUBG ma wielu fanów, w tym takich, których pozazdrościłyby niejeden twórca. Jak się okazuje nie tylko gwiazdy z Hollywood zakochały się w grze. Wśród miłośników są nawet najwięksi piłkarze!

Neymar też gra w battle royale

Myślę, że znacie Neymara. Brazylijski piłkarz-gwiazda, grający w reprezentacji Brazylii oraz klubie Paris Saint-Germain, które kupiło go za 222 milionów euro, przez co stał się najdroższym piłkarzem w historii tego sportu. Jak się okazuje, ma też wiele innych zainteresowań.

Jakiś czas temu na jego Instagramie znaleźliśmy filmiki z CS:GO. Widocznie (upadający) klasyk nie jest jedyną grą wideo, jaką interesuje się Neymar. Do potencjalnych uzależnień dochodzi jeszcze PUBG.

Jogando na conta do @aakkari 😂🤣 #CSGO

Post udostępniony przez Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr)

Tym razem przez swojego twittera zadał proste pytanie, czy może dostać własny custom serwer w PUBG-u. Przypominam, że takie mogą zrobić tylko twórcy, dla twórców treści i partnerów.

Społeczność zareagowała na wiele sposobów. Wiele osób skomentowała wpis „dajcie serwer temu człowiekowi”, kiedy inni zapraszali Neymara do drużyny lub na własne customy. Oczywiście nie zabrakło wojen fanów PUBG-a, Fortnite, CoD-a, ale także Minecrafta i Paladins. W całej kłótni, gdzie ustalano co jest dla dzieci, a co dla mężczyzn, znalazł się nawet miłośnik Dota2.

Sam oznaczony Playerunknown odpowiedział piłkarzowi” „Wyślij mi wiadomość prywatną to poznam Cię z odpowiednimi osobami”.

Bardzo miła ciekawostka, która pokazuje, jak bardzo rynek gier się rozwija, nie tylko w Chinach. Poza tym widzimy jakiego kalibru są niektórzy fani PUBG-a. Przypominam, że są oni również w Hollywood, a twórcy myślą nad filmem czy serialem w świecie PUBG-a.

 

zvr
Twoja reakcja