Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Nowy sezon w PUBG nie wystartuje zgodnie z planem!
News

Nowy sezon w PUBG nie wystartuje zgodnie z planem!

Przesunięto termin resetu rankingu

Pojawiła się informacja od deweloperów, w której przepraszają, ale nie są w stanie dotrzymać pierwotnie ogłoszonego terminu resetu rankingu, który był planowany na 11.10. Związane jest to z gwałtownie rosnącą liczbą graczy, co stanowi dużo większy problem przy wprowadzaniu nowego sezonu.

Według informacji od twórców, natychmiastowe wprowadzenie nowego sezonu i reset rankingu raczej nie przeszedłby bez problemów, które odbiłyby się na jakości dostarczanej usługi. Dlatego też postanowiono zmienić harmonogram dla nowego sezonu w PUBG.

  • Obecny sezon kończy się 10.10 o 4 nad ranem naszego czasu.
  • Nowy sezon startuje 17.10 o 4 nad ranem naszego czasu.
  • Gracze nadal mogą toczyć pojedynki, ale wyniki nie będą zapisywane i nie będą wpływać na obecny ranking.
  • Może pojawić się przerwa techniczna przed uruchomieniem nowego sezonu, więcej informacji dowiemy się na bieżąco.

Okiem Nadzorcy

Jak pamiętacie pierwsze wzmianki o resecie rankingów, to system nie był gotowy na porównywanie na bieżąco naszych osiągnięć w poszczególnych sezonach. Dlatego uruchamiano procedurę archiwizacji, która umożliwiłaby w przyszłości wykorzystanie danych i zestawianie statystyk.

Nie ma znaczenia, czy nowy sezon będzie dawał już takie możliwości czy nie, wzrost graczy do blisko 2 milionów w porównaniu do wakacji, gdzie jeszcze w lipcu ścigano się z CS:GO na poziomie 600-700 tys. jest nieporównywalny.

I daje wyobrażenie o ile więcej jest pracy przy zamknięciu sezonu, zwłaszcza, że tak duże liczby odbijają się nie tylko na funkcjonowaniu serwerów, ale na każdym aspekcie gry, która była przygotowana na maksymalnie 1 milion użytkowników grających jednocześnie w ramach wczesnego dostępu.

Klęska urodzaju.

Oficjalny komunikat.

zvr
Twoja reakcja