Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Dalsza część narzekań na Xboxowego PUBG-a
News

Dalsza część narzekań na Xboxowego PUBG-a

Fani Xbox One nie są zadowoleni z PUBG-a na konsole. Trudno się dziwić, bo zauważono wiele niedoróbek. Mimo wszystko powinniśmy być wyrozumiali

PUBG na konsolach to niewypał?

Wczoraj mówiliśmy o braku wspomagania celowania na konsolach. Rzecz kontrowersyjna, ale wiele osób pogodziło się z tą decyzją. W końcu da się do tego przyzwyczaić, co pokazały inne tytuły.

Sam kilka razy śmiałem się, że obiecywane przez twórców „identyczne doznania co na komputerach” będą głównie związane z niezbyt dobrą optymalizacją, bugami oraz hackerami. O tych ostatnich na konsolach jeszcze nie słyszałem. Niestety, to jedyna rzecz, z którą się pomyliłem. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie, czytając większość opinii.

Konsolowy PUBG ma ograniczenie do 30 FPS-ów. Praktycznie oscyluje to  zwykle w okolicach 15-20 klatek na sekundę. Trzeba przyznać, że Xbox One X prezentuje się pod tym względem trochę lepiej, chociaż i tak nie ma co liczyć na częste dobijanie do 30. Ponoć maszynka Microsoftu nie wyrabia też z ładowaniem się terenu.

Do tego dochodzi wiele problemów z logowaniem.Fani skarżą się też na częste zawiechy gry, czy crashe. Nie jest to dobra nowina ani dla twórców, ani fanów konsol. Przynajmniej cena w Polsce nie jest wygórowana. PUBG-a zakupicie za jakieś 110 zł. Chociaż wersja Steam to wydatek rzędu 73 zł, a oferuje znacznie lepsze doznania graficzne.

Tutaj zatrzymajmy falę narzekań. Znalazłem kilka wypowiedzi, według których nie ma żadnych problemów z płynnością. Rzadko jednak są one opatrzone jakimiś cyferkami, czy dowodami. Wygląda to jakby części graczy wszystkie niedogodności nie przeszkadzały.

Poza tym musimy być wyrozumiali. Jak to powiedział Nico Bihary, wersja konsolowa jest opóźniona względem PC o jakieś pół roku.

Źródło wypowiedzi Nico Bihary

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja