Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Organizacja znana z najlepszych graczy League of Legends inwestuje w drużynę PUBG!
News

Organizacja znana z najlepszych graczy League of Legends inwestuje w drużynę PUBG!

Znane z doskonałych zespołów League of Legends SK Telecom 1 inwestuje w drużynę PUBG-a. Skład poznamy za kilka miesięcy. Ma on zapełnić lukę, jaka powstała po rozwiązaniu dywizji Starcrafta 2

SK Telecom 1 to koreańska organizacja esportowa, znana przede wszystkim z dywizji League of Legends, gdzie zasiada żywa legenda tej gry, uznawaną za najlepszego gracza na świcie – Fakera.

Niestety, poza LoL-em trudno doszukiwać się w SK T1 sukcesów. W październiku 2017 roku rozwiązano dywizję Starcrafta. Jednak luka zostanie załatana, gdyż w tych barwach mają grać zawodowi proplayerzy w Playerunknown’s Battlegrounds.

Informację podał przed weekendem portal Dotesports. Podano kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia składu. Termin przypada na sierpień.

Już od maja 2017 roku słyszymy, że organizacja szuka tytułu esportowego, do którego wystawi drużynę. Dla niektórych wybór PUBG-a był oczywisty przez rosnącą popularność gry. Pamiętajmy jednak, że produkcja zmaga się z wieloma problemami.

Liczymy sukcesów na miarę tych z LoL-a. Przypominam, SK T1 cztery razy doszło do finałów na Mistrzostwach Świata League of Legends i trzy razy zdobyli tytuł mistrzów. W tym roku polegli jednak z Samsung Galaxy.

Źródło

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja