Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Padły kolejne rekordy aktywnych graczy Steam i PUBG!
News

Padły kolejne rekordy aktywnych graczy Steam i PUBG!

Weekend był świetny zarówno dla Valve, jak i PUBG Corp. Steam, podobnie jak Playerunknown's Battlegrount pobiły kolejne rekordy popularności!

Rekord graczy Steam pobity!

W sobotę o godzinie 15:42 Steam osiągnął kolejny rekord aktywnych graczy17 579 066 osób grało w coś na platformie Valve w jednym momencie.  Oczywiście niebagatelny był udział Playerunknown’s Battleground. Jak podaje Steamcharts najpopularniejszy survival zebrał o 15:22 aż  2 898 447 fanów. Po 20 minutach spadło do do mniej więcej 2,7-2,6 milionów. To jakieś 15% rekordu.

 

Liczba graczy ze strony Steam.

 

Wykres ostatniego tygodnia, przedstawiający liczbę graczy PUBG

Wykres pokazujący liczbę graczy PUBG w szczytowym momencie w sobotę. 

No i rekord samego PUBG

To jednak nie koniec. Wczorajszy dzień również okazał się dobry dla Valve, ale odrobinę gorszy.

 

 

Za to twórcy PUBG-a otwierali kolejne (drogie) szampany, bo ich dzieło przekroczyło następną granicę, przyciągając przed ekrany 2 915 723 osób. Będzie więcej?

Zdecydowanie. Przecież nadchodzi patch 1.0. Nie tylko wprowadzi masę ciekawych rozwiązań, ale także poprawi optymalizację produkcji, dzięki czemu wiele weteranów wróci. Zastanawiam się tylko, kiedy (i czy) ta machina się zatrzyma.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja