Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Piękne zagrania Shrouda. Zgarnął 8 zabójstw w 30 sekund!
News

Piękne zagrania Shrouda. Zgarnął 8 zabójstw w 30 sekund!

Znany streamer Shroud na swoim streamie zaliczył niesamowite zagranie podczas meczu na Miramar. Od razu po wylądowaniu w ciągu 30 sekund zgarnął 8 zabójstw.

Jeżeli ktoś nie zna Kanadyjczyka Michaela „Shrouda” Grześka – jest to były profesjonalny gracz CS:GO, który obecnie jako streamer działa w organizacji Cloud9.

Wyróżnia go niesamowity skill, opanowanie oraz dobre oko, które zapewniły mu rzesze widzów. Zawsze warto zobaczyć „boga gierki”.

Błyskawiczne rozeznanie w mechanizmach gry (chociażby ekwipunku), otoczeniu, umiejętność błyskawicznego podejmowania decyzji, świetna kontrola odrzutu oraz „boski” AIM – to jego recepta na sukces.

Kiedy inni panikują, on zachowuje spokój. Trafia w sytuacjach, w których inni nie daliby rady. Błyskawicznie działa oraz reaguje na to, co się dzieje. Esencję tego wszystkiego można zobaczyć na poniższym klipie.

Nie, nie używa cheatów. Wiem, że trudno w to uwierzyć. W związku z masą zmian w grze, zapraszam do niego na stream wszystkich, którzy powracają do PUBG-a i nie tylko: https://www.twitch.tv/shroud

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja