Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Pierwszy gameplay na Pustyni zobaczymy za tydzień!
News

Pierwszy gameplay na Pustyni zobaczymy za tydzień!

Pustynna mapa? Znacie ją? Na pewno widzieliście wiele screenów gdzie została pokazana. Na szczęście gameplay zobaczymy za jakiś tydzień!

Zobaczymy jak gra się na pustyni

Po miesiącach oczekiwania, dziesiątkach screenów i tonach hype’u, nareszcie zobaczymy pustynną mapę! Więcej o niej znajdziecie tutaj. Na serwerach ma być dostępna przed końcem roku. Jej debiut szczęśliwie nastąpi szybciej.

Pamiętacie nasz ostatni wpis na temat The Games Awards? Powiedzieliśmy wtedy, że Playerunknown nie chce nagrody gry roku. Trochę miał racji, trochę nie, ale dlaczego wspominam teraz o tym? Ponieważ podczas ceremonii zobaczymy pierwszy gameplay z Pustyni! Nie wiadomo, czy przy okazji na pokaz załapią się niedawno znalezione bronie, które bardzo pasują do suchego klimatu.

Dokładnie nastąpi to 8 grudnia nad ranem. Całość rozpoczyna się o 2:30 w nocy. Co mogę jeszcze rzec? Nadchodzi aktualizacja 1.0, więc fani powinni być zadowoleni oraz spełnieni. Również zwolennicy Xboxów, czy gracze mobilni, czekający na Playerunknown’s Battlegrounds na ich ulubione urządzenia.

Przypominam, że kolejna plansza już jest w przygotowaniu i przeniesie nas do okolicy przypominającej Meksyk. Gracze oczekują śnieżnej, ale na nią sobie poczekamy. Przynajmniej pustynia jest (prawie) gotowa.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja