Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Playerunknown: „Możliwe, że powstanie większa mapa”
News

Playerunknown: „Możliwe, że powstanie większa mapa”

Playerunknown w wywiadzie dla portalu GameSpot przyznał, że po Savage i kolejnej planszy, może pojawić się mapa większa od Miramar lub Erangel.

Od razu zaznaczam – w tym roku dostaniemy tylko Savage oraz jakąś kolejną mapę, o której wiemy tylko tyle, że będzie miała „standardowe” wymiary 8×8. To, o czym powiedział „ojciec gier Battle Royale” tyczy się raczej nieokreślonej przyszłości.

” Teraz wiemy, że 4×4 działa naprawdę dobrze w mniejszej skali battle royale – może w przyszłości będziemy tworzyć więcej map 4×4, jednocześnie dalej tworząc plansze o rozmiarach tamtych dwóch (Miramar i Erangel), a może nawet zrobimy większe mapy. Cała idea polega na eksperymentowaniu z trybem gry i sprawdzeniu, co działa dobrze. „

Przypominam, że samo Savage nie będzie wcale takie male. Twórcy pracują teraz nie tylko nad kolejnymi zmianami, ale także wprowadzeniem systemu jaskiń, znacznie poszerzającego pole rozgrywki.

Poza tym wypowiedź daje nam nadzieję, na użycie The Valley – fanowskiego konceptu mapy-kanionu, którego bardzo ważnym elementem mają być właśnie jaskinie. Na to jednak poczekamy jeszcze. Wciąż nie mamy żadnych informacji na temat 8×8, zapowiedzianej w planie na 2018 rok. Niewykluczone, że chodzi o wrzucenie nas w zimowe klimaty!

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/pubg-might-get-even-bigger-maps-in-future/1100-6458383/

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja