Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS będzie na DreamHack Austin
News

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS będzie na DreamHack Austin

Następne wielkie wydarzenie dla esportu PUBG będzie miało w teksasie na początku czerwca. Będzie to Dreamhack Austin z pokaźną pulą nagród!

Wynosi ona 100 00$ dolarów, a sam DreamHack odbędzie się w dniach 1-3 czerwca. Kwalifikacje będą online (przez internet) oraz offline zgodnie z zasadami BYOC – zawodnicy przytargają ze sobą własny sprzęt. Tak, tym razem gracze mają dwie drogi do zakwalifikowania się. 

O samej imprezie nie wiemy jeszcze praktycznie nic, poza pulą nagród. Również okoliczności kwalifikacji są jeszcze owiane tajemnicą – zapisy oraz informacje zostaną podane w późniejszym czasie, identycznie co liczba zespołów, które otrzymają szansę by zabłysnąć na scenie DreamHack Austin. W wypadku IEM Katowice 2018 i PLG PUBG mieliśmy 16 składów.

Nie znamy także zasad turnieju. Na innych imprezach przyjęła się formuła rozegrania kilku map (8) map, gdzie wszystkie drużyny po 4 osoby staną ze sobą w szranki i zostaną na koniec nagrodzeni punktami za wynik i liczbę zabójstw.

Formuła sprawdziła się w wypadku PLG PUBG, IEM Katowice oraz IEM Oakland, chociaż mogą nastąpić pewne zmiany. Jak poinformowali nas twórcy w planie wydarzeń na 2018 rok, chcą oni ciągle ulepszać esport PUBG-a. Mam nadzieję, że sytuacja z OpTic nie powtórzy się.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

 

zvr
Twoja reakcja