Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Pomysł na rozwój mapy – Erangel w PUBG!
News

Pomysł na rozwój mapy – Erangel w PUBG!

Pomysł społeczności na rozwój mapy Erangel

Przeglądając reddita trafiłem na ciekawy wątek, który dodał derp_shrek_9 , w którym opowiedział o trzech bardzo ciekawych aktualizacjach na mapier Erangel – tak, właśnie się nazywa wyspa, na której tak często giniemy ;-). Jako ciekawostkę dodam, że to imię córki PU, więc mamy mały easter egg. Wracając.


Proponowane zmiany

Mielizna przy bazie wojskowej

Dodanie mielizny, która prowadziłaby do bazy wojskowej na wyspie Sosnovka, umiejscowionej pomiędzy mostami. Byłaby to trzecia opcja, dzięki której moglibyśmy dostać się do bazy lub z niej uciec. Oczywiście nadal byśmy byli odkryci na mieliźnie, ale takie rozwiązanie dałoby nam dużo więcej możliwości taktycznych.


Slumsy przy Stalber

Dodanie slumsów na wschód od Stalber uatrakcyjniłoby ten obszar i z pewnością wpłynęłoby na popularność tej lokalizacji przy skoku ze spadochronu. Ten obszar jest miksem zniszczonych budynków oraz zwyczajnych zabudowań. Loot powinien być raczej słaby, ale wystarczający, żeby był sens wybierania tego obszaru jako miejsce startu. Dodatkowo klimat zniszczonych budynków jest niesamowity i powinno być ich więcej na mapie.


Molo w Zaharki

Molo w Zaharki dałoby możliwość wstawienia nowych spawn pointów dla łodzi, które pomógłby w opuszczeniu tej lokalizacji. Na dziś, jest tam bardzo niewiele pojazdów, a ze względu na położenie na mapie, często mamy do przebycia niemal całą wyspę Erangel, aby dogonić strefę. Co automatycznie przekłada się na niską popularność tego miasteczka.

Dodatkowo, walka na molo wydaje się świetną zabawą!


Okiem Nadzorcy

Co sądzicie o tych propozycjach? Wydają się świetnymi rozwiązaniami, bez typowego płaczu o to, że Kar98 wraz z lunetą x8 nie znajduje się w każdym domku. Macie jakieś własne pomysły, które można byłoby zaadoptować do gry? Dajcie znać w komentarzach.

zvr
Twoja reakcja