Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG przez chwilę miało więcej graczy na Steamie niż CS:GO!
News

PUBG przez chwilę miało więcej graczy na Steamie niż CS:GO!

Fantastyczne osiągnięcie

I choć jedna jaskółka wiosny nie czyni, to taki efekt jest mega osiągnięciem, dla PUBG, który niedawno wystartował w ramach wczesnego dostępu!

Przeskoczenie CS:GO i ustawienie się za DOTA2, grą, która jest niekwestionowanym królem Steama, to fakt, który warto odnotować.


Świetlana przyszłość?

Oczywiście, to tylko jednorazowy wyczyn, a nie długoterminowy trend, ale jak na Playerunknown’s Battlegrounds – grę, która jest dopiero w 15 tygodniu early accessu, z wieloma rozwiązaniami jeszcze w fazie produkcyjnej i z przesuniętym terminem wydania, to świetny prognostyk na przyszłość.

Dodajmy do tego, że PUBG jest jedną z najchętniej oglądanych gier na Twitch i w wielu statystykach wskazywana jest jako najszybciej rozwijający się tytuł. I z pewnością jeszcze upłynie wiele wody w Wiśle zanim dotrze do pozycji League of Legends, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ma na to realne szanse.

Trzymamy kciuki!

Ps. nie musieliśmy długo czekać, już w lipcu pojawi się aktualizacja dla pola widzenia w trybie FPS, co jest poważnym krokiem w stronę dedykowanych serwerów i… Sceny profesjonalnej?

zvr
Twoja reakcja