Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG.Crop z nowymmi wakatami oraz Lead Community Managerem
News

PUBG.Crop z nowymmi wakatami oraz Lead Community Managerem

Dzisiaj na oficjalnym forum PUBG były Lead Community Manager NA przedstawił się, już jako globalny specjalista od pracy ze społecznością dla PUBG.Corp. Powiedział nieco o swoich planach oraz nowych ofertach pracy w firmie.

Mowa oczywiście o Andrewie Beegle, znanym jako Tamat. Awansował i zamiast zajmować się społecznością w Ameryce Północnej, robi to na całym świecie.

Przyznał, że komunikacja z fanami nie przebiegała tak jak powinna, a powodem był brak przygotowania twórców na sukces, jaki odniósł PUBG. Jednak teraz praca wre, odpowiednie zespoły są tworzone i wszystko będzie lepiej, PUBG.Corp będzie bardziej słuchało się społeczności.

Przede wszystkim CM-i będą częściej i bardziej otwarcie rozmawiać z graczami. Już teraz są tworzone codziennie raporty dla projektantów z feedbackiem od nas. Jednak Tamat chce sprawić, by wszelki odzew miał większy realny wpływ na grę.

Już zdążył w swoim wpisie porozmawiać z fanami na kilka tematów. Wypowiedział się między innymi na temat prac społeczności. Będzie chciał doprowadzić do sytuacji, w której PUBG.Corp promuje ciekawe treści, ale także tworzy własne.

Do tego ogłoszono kilka wolnych wakatów:

Źródło:https://forums.playbattlegrounds.com/topic/196287-hey-fam-where-i-droppin/

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja