Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018)
News

PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018)

Twórcy gry ogłosili pierwszy turniej PGI 2018 z pulą nagród wynoszącą 2 miliony dolarów!


Z radością ogłaszamy pierwszy turniej PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018).

W wydarzeniu zmierzy się 20 najlepszych zespołów PUBG z całego świata. Walka będzie toczyć się o łączną sumę 2 milionów dolarów w nagrodach. PGI 2018 jest pierwszym tego typu oficjalnym wydarzeniem organizowanym przez PUBG Corp. Impreza esportowa odbędzie między 25, a 29 lipca w Berlinie.

PGI 2018 przedstawi 20 najlepszych PUBG drużyn z całego świata, które zostaną wybrane podczas turniejów organizowanych na początku lipca w Północnej Ameryce, Europie i Azji. Wydarzenie będzie składać się z czterech drużynowych meczy, w perspektywie z trzeciej osoby (TPP) 25 i 26 lipca. Następnie 28 i 29 lipca będą miały miejsce rozgrywki w trybie pierwszej osoby (FPP). Nagrodzone zostaną zwycięskie drużyny w każdym z trybów (TPP i FPP).

Wkrótce pojawi się więcej szczegółów dotyczących sprzedaży biletów na PGI 2018, regionalnych kwalifikacji oraz miejsca w którym odbędzie się wydarzenie.

Wiadomość od CEO PUBG Corp. Changhan Kim:

“PUBG Global Invitational 2018 to przełomowy moment dla PUBG Corp., który ma zaprezentować esportowy potencjał naszej gry. Nasz zespół ciężko pracuje, aby stworzyć wzorcowy turniej PUBG, podczas którego będą towarzyszyć nam ogromne emocje oraz zabawa na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że dostarczymy niesamowitych doznań nie tylko osobom uczestniczącym w wydarzeniu, ale również fanom oglądającym PGI 2018 w domu.”

zvr
Twoja reakcja