Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG jedną z najchętniej oglądanych gier na Twitch.tv
News

PUBG jedną z najchętniej oglądanych gier na Twitch.tv

PUBG jest niesamowicie popularny. Wiedzieliście jednak, że tym razem z czołówki wypadł... CS:GO? Co znalazło się na jego miejscu? Zobaczcie sam!

Popularność streamów PUBG-a

The Esports Observer opublikował wykres 5 najpopularniejszych tytułów na Twitch.tv pod kątem ilości obejrzanych godzin w dniach od 4 do 10 grudnia 2017 roku. Jak widać, fani PUBG-a maja moc!

Osoby siedzące w temacie zdają sobie sprawę, że dobra oglądalność towarzyszy grze od dłuższego czasu. Lekko dziwią ostatnie dwa miejsca. Z czołówki zniknął niedawny stały bywalec – CS:GO.

Ludzie zwalają to na przeniesienie transmisji ostatnich rozgrywek ESL na Youtube, ale nie brakowało castów na Twitchu. Niektórzy też wspominają, jakoby miało to być wywołane przejściem popularnych streamerów CS:GO na PUBG-a.

Gatunek battle royal znacznie zyskuje, czego dowodem jest miejsce czwarte, Fortnite. Tradycyjne FPS-y są chyba powoli wypierane przez różne ewolucje strzelanek.

Co ciekawe, wcześniej TEO opublikowało wyniki ankiety, w której pytali czytelników „czy LAN-y PUBG-a są angażującym widowiskiem dla publiczności?„. Jak widać poniżej, przed twórcami jeszcze trochę pracy, ale przynajmniej wiadomo nad czym. Przypominam, że oficjalna premiera, której powinien towarzyszyć duży skok popularności jest jeszcze przed nami!

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja