Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG Mobile 4.0 już jest dostępny na serwerach live!
News

PUBG Mobile 4.0 już jest dostępny na serwerach live!

Długo oczekiwana aktualizacja 4.0 dla PUBG Mobile jest już na serwerach live w stanach i można grać ze wszystkimi nowościami!

Ale po kolei. Dzisiaj rano odbyła się przerwa techniczna, a twórcy wydali aktualizację 4.0 dla PUBG Mobile. Pełną listę zmian (a tych jest ogrom) znajdziecie tutaj.

Niestety, z nieznanych powodów wiele urządzeń nie została na zaktualizowana zaraz przerwie. Nie było to zależne od regionu, urządzenia ani użycia VPN. Gra wtedy jest dostępna, ale jedynie na starej wersji.

Czekamy na oficjalne oświadczenie twórców w tej sprawie lub naprawę ewentualnego błędu. Sprawdzajcie na bieżąco, czy patch nie jest dostępny.

Przy okazji ruszył nowy event, w którym można zdobyć nagrody (skórka do spadochronu, skrzynkę z ubraniami, sporo BP i rename card) Wymóg jest jeden – zainstalować aktualizację. Przy okazji: poprzednie wydarzenie wciąż jest aktywne!

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja