Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » PUBG może stać się grą roku. Playerunknown mówi: „Nie chcę tego”.
News

PUBG może stać się grą roku. Playerunknown mówi: „Nie chcę tego”.

PUBG otrzyma tytuł gry roku? Playerunknown's Battlegrounds zostało nominowane do tego tytułu, chociaż twórca wolałby, by nagroda poszła do kogoś innego

PUBG grą roku?

Na dniach poznaliśmy listę gier nominowanych do The Game Awards. PUBG znalazł się w aż trzech kategoriach. Trudno się dziwić, skoro tytuł ten okazał się już nawet nie perełką, a wyjątkowym diamentem. W każdej minucie miliony(!) graczy rozgrywa kolejne partie, narzeka na cheaterów, szuka fantów i zabija oponenta patelnią.

Ten niebywały sukces jest wyjątkowy z jednego powodu – Playerunknown’s Battlegrounds przecież jeszcze nie wyszło z fazy wczesnego dostępu, czyli tak naprawdę nie miało swojej premiery. To ewenement, by gra będąca jeszcze w produkcji, walczyła  o taki prestiżowe nagrody. Smaczku dodają kontrowersyjne wypowiedzi twórcy, mówiący wprost, że jego dzieło nie powinno otrzymać najwyższego wyróżnienia.

Game of the Year- najważniejsza nagorda

Po kolei. Pierwszą, najważniejszą kategorią jest Game of the Year, czyli gra roku. Ostatnio zdobył ją Overwatch, wcześniej Wiedźmin 3. Tym razem pięć produkcji aspiruje do tego tytułu. Są to The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Persona 5 oraz Horizon Zero Dawn. No i PUBG oczywiście, który według mnie ma duże szanse na zwycięstwo… wbrew oczekiwaniom PlayerUnknowna.

Osobiście nie chcę zdobyć nagrody Game of the Year – Brendan „PlayerUnknown Greene dla IGN

Brendan Greene przyznał, że w tym roku wydano lepsze gry, zasługujące bardziej na „Gamingowego Oscara”. Powiedział dla IGN: „Chciałbym wygrać dla zespołu, ale uważam, że w ciągu ostatnich miesięcy dostaliśmy znacznie lepsze gry„. Wyróżnił między innymi nową Zeldę oraz Horizon: Zero Down.

Zgadzacie się z jego zdaniem? Poprzyjcie jego zdanie lub nie, oddając swój głos tutaj.

Najlepsza rozwijana gra i najlepszy tryb wieloosobowy

Do Best Ongoing Game trafiają kwiatuszki stale rozwijane. Na liście widzimy Warframe, Destiny 2, Overwatcha, GTA Online, Rainbow Six: Siege i naszego wspaniałego battle royala. Konkurenci mocni, a zdania o każdym są podzielone. Dlatego zamiast opowiadać cuda niewidy, zaproszę Was do głosowania, tutaj.

Zostaje mi wspomnieć o kategorii najlepszy multiplayer. Poza PUBG-iem oraz wspomnianym już Destiny 2 załapał się najnowszy CoD: World War 2 oraz dwie produkcje na Nintendo Switch: Splatoon 2 wraz z Mario Kart 8 Deluxe. Nie można też zapomnieć o drugim wielkim battle royal – Fortine.

Rywalizacja między tymi dwoma tytułami na pewno będzie zaciekła i pełna emocji. Macie na nią wpływ, wybierając ulubieńca w tym miejscu.

A czym jest to całe The Game Awards?

The Game Awards to ceremonia wręczania prestiżowych nagród, nazywana „growym Oskarem”. W tym roku zwycięzcy zostaną podani podczas specjalnej gali, która odbędzie się 7 grudnia. Łącznie wyróżniono 107 gier, a także wiele firm, czy działaczy, zasługujących na takie wyróżnienie. W skład jury wchodzą znane na całym świecie redakcje, chociaż gracze również mają głos.

Mogą go oddać na stronie gry, ale również przez wyszukiwarkę Google, Twittera, a także aplikację Messenger. Ten link przeniesie Was bezpośrednio do strony głównej.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

 

zvr
Twoja reakcja