Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Serwer testowy PUBG wskoczył na 10 pozycję aktywnych graczy Steam
News

Serwer testowy PUBG wskoczył na 10 pozycję aktywnych graczy Steam

Playerunknown's Battlegrounds jest niesamowicie popularne, ale kto by się spodziewał, że do top 10 aktywnych graczy Steam wejdzie jego serwer testowy?

Nie PUBG a serwer testowy pobija rekordy!

Wszyscy wiemy, że PUBG to fenomen, jeżeli chodzi o popularność, szczególnie na Steam. Niedawno gra przebiła kolejny rekord (właściwie walczy sama ze sobą, bo inne tytuły na mają jakoś czterokrotnie mniej aktywnych graczy), ale tym razem zobaczyliśmy przekroczenie granicy absurdu.

Jak wiecie, obecnie możecie zagrać na serwerze testowym i zobaczyć część zmian aktualizacji 1.0. Wielu już to zrobiło. Jak dużo? Rankiem bawiło się tam jakieś 32 500 osób. Pod tym względem przebija go tylko 13 tytułów, w tym wersja live Playerunknown’s Battlegrounds. Jak podał użytkownik reddita, to nie najlepsza godzina, a wczoraj grę testowało dwa razy więcej osób, co dało 10 miejsce w tym zestawieniu.

Obecnie serwery testowe zostały wyłączone, o czym pisaliśmy tutaj. Przy następnym otwarciu czekają na nas niemałe nowości!

Przypominam, że na początku tego tygodnia mówiliśmy o zbliżeniu się do magicznego pułapu 3 milionów aktywnych kont, a wersje na Xbox One i urządzenia mobilne dopiero są w drodze, podobnie jak pustynna mapa.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja