Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Serwery testowe zostały już zamknięte
News

Serwery testowe zostały już zamknięte

Zostały zamknięte serwery testowe, na których gracze sprawdzali ostatnie nowości, które okazały się znacznie lepsze niż "normalny" PUBG.

Koniec zabawy na serwerze testowym!

Dzisiaj o 9.00 został zamknięty serwer testowy, na którym gracze sprawdzali ostatnie zmiany. Wprowadzone tam świeżynki to wspinaczka (wraz z przeszkodami oraz pokonywaniem ich), zmieniony system prowadzenia pojazdów i urealistycznienie lotu pocisków oraz odnoszenia obrażeń w zależności od broni. Wszystko znajdziecie ładnie opisane tutaj.

W następnym tygodniu mamy zobaczyć aktualizację harmonogramu testów. Prawdopodobnie następnym razem zmodyfikowany zostanie system uszkodzeń ciała – w zależności od różnych czynników (głównie odległości od klatki piersiowej) rany będą mniej lub bardziej dotkliwe niż teraz.

Gracze wolą wersję testową!

Co ciekawe, od wczoraj widzimy falę próśb o przywrócenie serwerów testowych, pozostawienie ich do użytku itp. Połowa wynika z nowych mechanik, przez które PUBG prezentuje się znacznie lepiej i daje więcej frajdy.

Istnieje jeszcze jedna różnica – brak dużej części błędów technicznych. Oczywiście bugi się zdarzają, naturalna rzecz. Kwestia tego, że wielu fanów odnotowało znaczny spadek ilości robaczków oraz wzrost liczby wyświetlanych klatki na sekundę.

Wiele postronnych osób kojarzy Playerunknown’s Battlegrounds z ogromną popularnością oraz niedopracowaną stroną techniczną, a tutaj mamy do czynienia z małym przełomem. Sytuacja się poprawi? Zobaczymy w grudniu. Konkretnie pod koniec tego roku.

zvr
Twoja reakcja