Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Ujawniono nowe produkty SteelSeries z brandem PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
News

Ujawniono nowe produkty SteelSeries z brandem PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

SteelSeries na Gamescomie 2018 ujawniło nowe produkty brandowane, na których zobaczymy logo PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS i nie tylko!

Chcecie się dalej lansować, grając na brandowanym sprzęcie z logiem PUBG? SteelSeries podczas Gamescomu 2018 ujawniło 4 nowe produkty, które przypadną Wam do gustu! Przypominam, że to kontynuacja współpracy, o której pisaliśmy w marcu!

SteelSeries i PUBG ogłaszają współpracę i celebrują rok gry konkursem!

Do podkładek PUBG QcK+ dołączą następujące peryferia! W Polsce będą one dostępne już w październiku! Zaglądajcie regularnie na PUBG, bo może będzie okazja, by zgarnąć któreś z nich! Poza tym znajdziecie je na oficjalnej stronie Steelseries: https://steelseries.com/pubg

Mysz PUBG Rivial 310

Mysz Rivial 310 to nowy wymiar peryferiów esportowych. Mysz z sensorem 12,000 CPI i 350 IPS  zapewnia największą szybkość i dokładność! Pozwala wkroczyć na nowy poziom w grach FPS, RTS, MOBA czy Battle Royale! Już żaden przeciwnik nie będzie Wam straszny, kiedy w Waszych rękach będzie ta mysz! Dodatkowo w tej wersji została opatrzona logiem PUBG oraz kultowym już air dropem! Sugerowana cena: 79.99 €.

Klawiatura PUBG Apex M750 TKL

Apex M750 TKL jest idealną klawiaturą dla graczy – lekka i wytrzymała, przetrwa każdą bitwę, zwycięstwo czy porażkę. Pozbawiona klawiatury numerycznej z boku zajmuje mało miejsca. Wszystko jest przystosowane dla weteranów rozgrywki elektronicznej.

Nowa wersja została wyposażona w szereg udogodnień! Klawisze WSAD zostały opatrzone strzałkami, a na przyciskach 1-5 znajdziecie ikony broni. Natomiast standardowy ESC zamieniono na kultowy już hełm! Sugerowana cena: 149.99 €.

Słuchawki Arctis 5

Słuchawki gamingowe Arctis 5 są idealne do wypadów na Erangel czy Miramar ( i nie tylko!) zapewniając wysoką jakość dźwięku, również przestrzennego, pomogą Wam wsłuchać się w każdy, nawet najmniejszy szmer. Ile kurczaków dzięki temu zdobędziecie? Za dużo by zliczyć! Nie wspominam już o komforcie, jaki zapewniają. W wersji PUBG posiadają na każdej słuchawce kultowe „Winner, winner chicken dinner”. Sugerowana cena: 139.99 €.

Podkładka PUBG Miramar QcK+

Nowa wersja znanej już, świetnej podkładki Qcf, tym razem w klimatach pustynnego Miramar! Zapewnia komfort grania, a każda mysz na niej otrzymuje skrzydła. Gwarantowane dodatkowe kurczaki! Sugerowana cena: 24.99 €.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja