Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » W chwaliliście się ile odebraliście RP. Co zrobiła społeczność Steam? #RegionLockCHINA
News

W chwaliliście się ile odebraliście RP. Co zrobiła społeczność Steam? #RegionLockCHINA

W społeczności PUBG-a rekordy popularności bije nowy hasztag. Wdzięczny #RegionLockCHINA ma zachęcić twórców do zastosowania blokady regionalnej!

Wczoraj powiedzieliśmy o rekompensacie BP, których gracze nie dostali za rozegrane mecze po premierze gry. Ucieszyło mnie, jak wiele radości sam zabieg twórców spowodował. Chwaliliście się ile waluty dostaliście, a ja przeliczałem to na skrzynki, z których mogłoby coś rzadkiego wypaść.

Ostatni patch wzbudził dramę, twórcy oddali to, co należy się fanom (wspomniane BP) i nic więcej, ale wszystko można wybaczyć PUBG Corp. No, prawie wszystko. Brak blokady regionalnej to zniewaga, która krwi wymaga.

O problemie z chińczykami nie muszę wspominać ponownie, prawda? Jest ich wszędzie dużo, a w sporej części cheatują, chociaż nie zawsze. Społeczność znalazła na to rozwiązanie, blokadę regionalną. Co z nią nie tak? Twórcy nie chcą jej przyjąć. Dlaczego? Gdyż jest to „rasistowskie i ksenofobiczne„.

Społeczność wylała całą swoją złość w komunikacie o zwrocie BP. Początkowo komentarze tak wyglądały normalnie. Znalazły się tam pojedyncze przechwałki o ilości dodanej do konta waluty, „gogogo”, czy standardowe przy większych społecznościach teksty-memy typu „traps are not gay”. Jeżeli nie wiecie o co chodzi z tym ostatnim, to nawet nie sprawdzajcie dla własnego dobra. Serio.

Jednak jakąś minutę po pojawieniu się pierwszej wypowiedzi graczy, znaleźliśmy pierwsze „#RegionLockCHINA„. Hasztag mający wymusić na twórcach wprowadzenie takiego czegoś przewinął się przez większość z 5 000 komentarzy.

Jest też obecny na reddicie, twitterze i na wszelkich innych kanałach komunikacji. Czy twórcy w końcu załatwią jakoś tę sprawę? Miejmy nadzieję.

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja