Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » [Xbox One] Rozpoczynają się testy Miramar!
News

[Xbox One] Rozpoczynają się testy Miramar!

Ogłoszono właśnie pierwsze szczegóły testów Miramar na konsolach z rodziny Xbox One. Pustynna mapa pojawi się w na serwerach live w maju/

Począwszy od dzisiaj, każdy posiadacz PUBG na Xbox One, może pobrać serwer testowy Miramar (zwany „serwerem testowym PUBG”) bezpośrednio ze sklepu Microsoft.

Ponieważ mapa jest we wczesnej fazie rozwoju, niektóre aspekty mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami. Ze względu na system dobierania graczy, całość zostanie ograniczona do trybu  TPP na serwerach NA. Możemy wprowadzić do tego poprawki w zależności od tego, jak przebiegają testy.

W okresie testowym i poza nim będziemy aktywnie słuchać opinii graczy i wykorzystywać je do ulepszania mapy, więc upewnij się, że dzielisz się swoimi uwagami, pytaniami i wątpliwościami w wątku poniżej! Będą również nagrody za „bug bounty”: 150 graczy, którzy pomogą nam znaleźć błędy, dostanie kilka unikalnych przedmiotów w grze.

Od kiedy można pobrać serwer testowy:

 24 kwietnia, godz. 12, twoja lokalna strefa czasowa.

HARMONOGRAM EUROPEJSKI (CEST)

25-27.04: Serwery dostępne od 2:00 CEST do 8:00 CEST (!)

28-29.04: Serwery dostępne od 20.00 CEST do 8.00 CEST

Serwery mogą ulec awarii w dowolnym momencie. Jeśli tak się stanie, informacje zostaną podane na Twitterze lub w tym poście. Zaktualizujemy ten wątek o więcej informacji o przyszłych oknach testowych, gdy będą dostępne (a my podamy informacje o aktualizacji – przyp. redackja)

Do zobaczenia w grze,

Zespół PUBG Xbox


Źródło: https://forums.playbattlegrounds.com/topic/215872-miramar-map-coming-to-xbox-test-server-april-24/

Tłumaczenie: PUBG24.pl

Prośba Nadzorcy

Hej, jeśli podobają Wam się materiały na naszym portalu to dajcie temu wyraz i dołączcie do naszej społeczności i koniecznie walnijcie w dzwon w prawym, dolnym rogu lub podczas komunikatu o proponowanej subskrypcji portalu, wówczas będziecie ze wszystkim na bieżąco!

zvr
Twoja reakcja