Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Strona główna » Zmiany w wyborze mapy – podsumowanie testów mapy Sanhok
News

Zmiany w wyborze mapy – podsumowanie testów mapy Sanhok

Nadchodzą mocno kontrowersyjne zmiany w wyborze mapy oraz podsumowanie testów mapy Sanhok.


Sanhok trafia na serwery live już 22 czerwca. Twórcy gry dziękują wszystkim, którzy uczestniczyli w czterech cyklach testów.

Mapa we wczesnej fazie wyglądała tak jak poniżej.

Dzięki testom i kilku cyklom udało się powoli rozbudowywać lokalizacje, między innymi dzięki wskazówkom społeczności. Gracze zwracali uwagę na każdy szczegółów i wpływali na końcowy wygląd całej mapy.

Zmiany w wyborach map

Dosyć kontrowersyjną zmianą jest połączenie map Erangel i Miramar w jedną kolejkę. Twórcy już wcześniej wiedzieli, że wraz pojawianiem się nowych map wzrośnie liczba kolejek co też ma drastycznie przełożyć się na zwiększenie czasu oczekiwania na mecz. Dlatego przynajmniej na jakiś czas kolejki mają zostać podzielone właśnie w taki sposób. Wiemy także, że nowa Zimowa mapa ma być mniejsza od Erangel, więc podzielenie kolejek na Battle Royale i Mini Royale zdaje się mieć sens.

Mecze na mapie Sanhok MMR będzie nadal uwzględniane, ale nie przełoży się to na znalezienie innych przeciwników, po prostu nie będzie on tam uwzględniany. Wszystko jest podyktowane chaosem na małym obszarze.

zvr
Twoja reakcja